BLOG

NAJNOWSZY POZYCJA

GLOBEXIT INTERNATIONAL OPS NETWORK

Banner

Koncepcja GLOBEXIT stoi za największą zmianę paradygmatu w świadomości znanego w historii ludzkości. Pokolenia po pokoleniach zostały oszukane w odniesieniu do miejsca, w którym się urodziliśmy, gdzie żyjemy i podtrzymujemy zmartwychwstanie. Zainspirowany filmami z płaskimi ziemiami zacząłem tworzyć # flateart meski i wzory wektorowe, dostępne jako bezpłatne pliki do pobrania dla Gumroad dla tych, którzy chcą utworzyć swój własny sklep Flat Earth Store. Następnym krokiem było pomyśleć o rozwiązaniu, które mogłoby wydobyć prawdę bardziej efektywnie niż mój profil na Facebooku.

Wartość jest określona przez uniwersalną prawdę. Wszystko emanuje od środka, na zewnątrz. Gdziekolwiek jesteś w Wszechświecie, jesteś w centrum Wszechświata. Na dole każdego królika znajduje się lustro. Globexit to wielonarodowy wysiłek doceniający prawdę. Witamy. Jesteś tu z jakiegoś powodu. Pamiętaj o duchu jednej z tych złotych zasad: nie ma strachu na płaskiej ziemi. #GLOBEXIT

Prawda i zdrowy rozsądek domagają się własnego miejsca w świadomości wszystkich. Dlatego większość osób cierpi na dysonans poznawczy. Naukowcy i fałszywe fakty prezentowane jako rzeczywistość idą w 100% wbrew własnym zmysłom, wyzwalając wszelkiego rodzaju wewnętrzne sprzeczności. Ludzie na całym świecie doświadczają tego stanu, który jest wywoływany głównie przez profilaktyczne planowanie MSM. Moją reakcją jest to, że zdecydowałem się na stworzenie tej SIÓDMY, zawierającej witryny z starannie dobraną treścią dla wielu krajów.

Krótka historia: udało mi się zarejestrować domeny dla następujących krajów. Minęło 5 miesięcy od rozpoczęcia pracy nad wszystkimi tymi witrynami, które będą dostępne w trybie online i są uruchomione w dniu 10.10.2017. Dbam o kilka ostatnich szczegółów na te, które nie są prezentowane w języku angielskim. Sieć jest obecna w sieci: Italy, Germany, Spain, Romania, Netherlands, Belgium, United Kingdom, Czech Republic, Poland, Switzerland, Greece, Hungary, Denmark, France, Japan, Peru, Montenegro, Sweden, Canada, the EU domain (for other EU countries), the TV domain (24/7 Live Stream).

Wymagania dotyczące wsparcia technicznego i finansowego: 1 x markę Canon 5d iv + akcesoria (używane do transmisji strumieniowych na żywo i materiały wideo związane z płaskim ziemią) 1 x odnowiona stacja robocza NLE (edycja wideo) 580 euro rocznie dla wszystkich planów rozszerzenia domen (zawiera gwarancje dla niektórych krajowy rejestrator) 1000 Euro / rok hosting na wyłącznym serwerze + 24/7 serwisy pomocy 159 Euro / rok Certyfikat SSL. Sieć zachęca twórców treści na całym świecie, aby darowizna przekraczająca cel tej kampanii będzie wykorzystywana do płacenia każdemu na Fiverr lub innym podobnym platformom, które chcą obsługiwać przepływ treści w swoim języku.

Mój wkład: 1. Mój pełny czas poświęcony na wprowadzenie koncepcji #GLOBEXIT i znaczeniu w świadomości jak największej liczby ludzi, jak tylko potrafię; 2. Moje 15-letnie doświadczenie jako producent, redaktor wideo i przedsiębiorca rozwijający markę; 3. Wszystkie moje zasoby materialne i wiedza w niektórych dziedzinach z niecierpliwością czekam na podzielenie się z Państwem, na przykład z niesamowitymi doświadczeniami i doświadczeniami związanymi z wodą, O.R.M.E, kontrolą zdalnego wyświetlania i innymi tematami. Wszystkie dane zawierające moją obserwację w różnych dziedzinach tej rzeczywistości, która jest ujawniana przed oczami, ma pomóc #FEPE (Flat Earth People Everywhere) i jak najwięcej, aby osiągnąć to, co nazywamy COGNITIVE HARMONY.

Oto link do tej prowadzonej kampanii: GLOBEXIT INTERNATIONAL OPS NETWORK. Liczy się każda akcję. Bardzo dziękuję za wsparcie. W celu uzyskania innych szczegółów, skontaktuj się ze mną pod adresem: globexitro@gmail.com