BLOG

NAJNOWSZY POZYCJA

FLAT EARTH NETWORK

Banner

Flat Earth Network dostarcza nową, ekskluzywną zawartość Flat Earth LIVE LIVE 24/7 i On-Demand - w tym wywiady, opinie, wiadomości, badania, muzykę, czat i informacje od najlepszych dostawców Flat Earth Earth! Towarzystwo Nieskończonego Planu (IPS) | Autentyczny zamiar | Bro Sanchez | Mark Sargent | Patricia Steere | Nathan Oakley | DITRH | D Marble | Horry Sheet Show | I więcej! Słuchaj i oglądaj 24/7 "LIVE" i na żądanie! Uzyskaj ekskluzywne promocje dzienne i tygodniowe! Uczestniczyć i komunikować się bezpośrednio z wszystkimi hostami i subskrybentami FEN w prywatnych FEN Chatroom tylko dla członków! Ponadto otrzymuj wszystkie nowe treści BONUS, w tym FEN Daily News, FEN Weekly News i FEN Roundtable Show!

Incoming quote Infinite Plane Society

Membership to The Flat Earth Network

Flat Earth Network Shop

F.E.P.E. oznacza Flat Earth People Everywhere. #FEPE Character urodził się i prezentował w jednym z filmów na żywo w witrynie IPS w YouTube. O ile wiem, to zaprojektował Kyle MacDonald (@OneRedPaperClip na Twitterze). Ten fragment informacji może być poprawiony, jeśli się mylę. Więc jeśli chcesz wiedzieć, że jest to niedokładne, możesz wysłać mi e-maila. Zastępuje PEPE żabę i stała się ona główną ikoną w #flanecie ruchu statycznego. Znajdziesz ją na większości płaskich memów, które zalewają internet. Plik wektorowy jest dostępny na stronie Gumroad dla tych, którzy chcą tworzyć własne naklejki, koszulki, kubki, druki itp.

IPS jest prawdziwym pionierem w ruchu współczesnym. Był pierwszym, który zebrał pieniądze dzięki kampaniom finansowym w celu wdrożenia pomysłów płynących w każdym think-tankie, który był obsługiwany na kanale YouTube (Infinite Plane Society). IPS pojawił się z myślą o wyplataniu ogromnych billboardów w Stanach Zjednoczonych promujących grafikę zachęcającą "RESEARCH FLAT EARTH". Pierwsze billboardy tego rodzaju były również reklamowane na CBS News. Był obecny na Interstate 76 w pobliżu międzynarodowego lotniska w Filadelfii. Ta tablica była również postrzegana przez "MAD" Mike'a Hughesa (inżyniera rakietowego i odważnego diabła), który nazwał IPS i sprawy się poszły jeszcze dalej. Pod koniec tej rozważań ustalono, że ludzie w obrębie społeczności Flat Earth wsparliby naklejkę "Research Flat Earth" na roket, która pomogłaby ludziom na całej płaszczyźnie hamować kontrowersje nad kształtem ziemi. Dowiedz się więcej o tym temacie, odwiedzając stronę the daily plane.

Inną premierą w społeczności płaskiej ziemi była sposób, w jaki IPS moderuje swoje strumieniowe transmisje na żywo w YouTube, dając klucze mod do wszystkich sprawdzonych subskrybentów; tym samym utrzymując salę czatu z trolli, optymalizując miejsce dla bardzo efektywnych think tanków. Jego strategia jest obecnie używana na wielu innych kanałach naziemnych YouTube. Warto wspomnieć o najszybszych modach: Salute @TOTO Cult a.k.a. The Blue Wrench Squad Lodge Tailor. Ilustracja po prawej stronie autorstwa Peter Lexa (@peter_lexa na Twitterze).

Przed wprowadzeniem strumienia na żywo IPS sprawdź zasady czatu. Jeśli potrzebujesz klucza, aby móc uczestniczyć w tych strumieniach na żywo, wyślij e-mail do: infiniteplanesociety@gmail.com. Aby uzyskać więcej genialnych strategii i najnowsze płaskie wiadomości z ziemi w światowej wizycie flat earth network. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje od najlepszych dzisiejszych badaczy w tej dziedzinie. Na koniec tego artykułu chciałbym podziękować IPS i dać mu znać, że jestem wdzięczny za jego służbę innym. Peace on the flat plane!