BLOG

NAJNOWSZY POZYCJA

FLAT REVIVAL MAGAZINE

Banner

W swej istocie, FLAT Revival Magazine jest publikacją, która uznaje Flat Earth za stan umysłu, coś, co wykracza poza kształt tej Ziemi. Ci, którzy kwestionują słuszność głównego nurtu narracji dotyczącej kosmologii, są nieuchronnie dostrojeni do wielu pojawiających się prawd ujawniających oszustwa tego świata.

Nasze apologie: FRM # 1 jest obecnie niedostępny do zakupu. Mamy problem z obszarem Kreatespace i naszym plikiem wydruku wnętrz. Mamy nadzieję, że rozwiązanie tej kwestii nastąpi wkrótce. Przepraszam za niedogodności. Ty Gorton

FRM prezentuje filozofię, literaturę, dzieła sztuki, wywiady i humor, które badają istnienie z perspektywy, że żyjemy na płaskiej i nieruchomej płaszczyźnie, wnioskując, że jest mnóstwo innych realizacji dotyczących natury naszej rzeczywistości.

Autorami FRM # 1 są: Crow (Crrow777 Radio), Spiritual North, Adam Carter (Inteligentne Inteligentne Ziemia), D Marble, Kan Ev Art, Zetetic Mindset, Becky G, Pauly Hart, Rusted Sol, Jacob Appleman (GoFindTheOthers), Edd Uluschak, Peter Lexa, Lewi Lewis, Ty Gorton, Jeff Kramer i nie tylko.

Nasza treść powstaje z założenia, że żyjemy na płaskiej płaszczyźnie, nie przepraszamy i nie ma uzasadnień. Chociaż FRM będzie prezentować najnowocześniejsze teorie i dowody dotyczące płaskiej ziemskiej kosmologii, nasza misja polega na zaangażowaniu tych, którzy już podjęli skok. Strony FRM będą korzystać z pełnego spektrum płaskich doświadczeń ziemskich, od mentalnego / emocjonalnego aspektu do rosnącego pragnienia społeczności, aby stworzyć własną kulturę we wszystkich mediach. Niniejsza publikacja jest obrzędem zmiany świadomości rozprzestrzeniającej się na całym świecie.

Z czysto ekonomicznego punktu widzenia, sprawia, że FRM ma solidne znaczenie biznesowe, aby zarobić wszelkie dochody poza koszty operacyjne i niezwłocznie reinwestować do społeczności płaskiej ziemi. Choć świadomość FE wzrosła znacząco w ciągu ostatnich dwóch do trzech lat, liczba płaskich ziemniaków wobec wierzących heliocentrycznych jest niewielka; zdecydowana większość ludzi nadal akceptuje kosmologię spinningową jako niezaprzeczalną prawdę.

Każdy dolar, który FRM wraca do rozwoju społeczności płaskich ziemi, doprowadzi potencjalnych nowych czytelników, współpracowników i / lub zwolenników tego magazynu. Fakt, że stosunkowo niewielu płaskich ziemniaków sprawia, że jest to nie tylko realne, ale kluczowe znaczenie dla reinwestowania nadmiaru kapitału w jednostki i projekty grupowe, które mają na celu przybliżenie świadomości FE do szerszej publiczności. Po więcej informacji odwiedź FLAT REVIVAL Dziękuję Ci!